• kutu-1
  • kutu-1
  • kutu-1
  • kutu-1

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/alissenu/public_html/wp-content/themes/alissenueraV2/page-home.php on line 41

Alisse nuerA, Gelinlik Sektörünün En Çok Tercih Edilen Gelinlik İnternet Sitesine Hoşgeldiniz!

Fatih’de bulunan 5 katlı gelinlik mağazamızda 2500’den fazla gelinlik, abiye, nişanlık ve gelinlik aksesuarları ile gelin adaylarımıza hizmet vermekteyiz. Gelinlik tasarımı yaparken tek bir düşüncemiz var gelinlik düğün gününde evlenirken sizin kraliçe gibi parlamanız sağlayacak ve bu gelinlik rüyalarınızda gördüğünüz o gelinlik değil daha iyisi olacak. Tasarımlarımız ve yaratıcılığımız gelinlik modellerinde sizleri şaşırtacak. Bu farkı yaşamak istiyorsanız sizleri Alisse nuerA Gelinlik mağazasına bekliyoruz.

Gelinlik, nişanlık ve abiye kıyafetlerinizi sizler hayal edin biz dikelim. Sizlere gelinlik tasarımında vereceğimiz hizmetlerde sınır yoktur. Modelist ve terzi kadromuzun yaratıcılık ve gelinlik dikimi konusunda profesyonel tecrübeleri vardır. Ürün yelpazemizi görmek için hemen www.alissenuera.com internet sitemizdeki gelinlik, abiye, nişanlık ve aksesuar bölümlerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Bizim mutluluğumuz sizlerin en güzel gününüzde evlenirken mutlu olmanızdır.

Bir rüyanın başlangıcı olsun;

Geleneksel bir düğün yada normal bir nikah töreni düşünüyorsunuz. Akşam düğünden sonra nerede yemek yiyeceğinizi bile ayarladınız, hatta balayında nerde tatil yapacağınız otelin bile rezervasyonu hazır. Fakat kafanızı kurcalayan hep bir şeyler var. Acaba düğün günü en mükemmel şey ne olmalı?

Tabiikide Gelinlik.. Gelinlik ve Gelinlik aksesuarlarının bayanların hayatında çok önemli bir yeri vardır. Her genç kız küçük yaştan itibaren kendi giyeceği gelinliğin tasarımını aslında rüyalarında yapmaya başlar, evlilik zamanı yaklaştıkça heyecan artar ve rüyalarda gözüken çizgiler bizlere anlatıldıkça oraya muhteşem bir manzara çıkar. Uzun yıllardır hayali ile yaşadığınız gelinlik artık üstünüzde sizin için en ihtişamlı şekli ile durmaktadır.